Публічна оферта

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між покупцем та продавцем оформляються у вигляді договору публічної оферти.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. Загальні положення

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином www.disal.com.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі дезінфекційних засобів та побутових товарів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України є еквівалентом «усної угоди» і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

2. Предмет договору

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті www.disal.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт www.disal.com.ua у робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки позначена у розділі «Умови доставки» на сайті продавця.

3.1.3. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може завадити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на картковий або розрахунковий рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті www.disal.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.5. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлено однією дату, час, адресу.

3.3.2. Адресна доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.3 Доставка замовлення поштовою службою здійснюється згідно з графіком роботи поштового оператора “Нова Пошта”. При оформленні замовлення необхідно вибрати відповідний пункт та вказати назву міста, номер відділення або адресну доставку, ПІБ, номер телефону.

4. Заміна товару. Повернення товару. Повернення грошей.

4.1 Товар відповідає запропонованим критеріям якості та придбаний на умовах цього Договору, — поверненню та обміну не підлягає, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Відповідальність за вибір параметрів та категорії Товару за кожною окремою позицією Товару лежить виключно на ПОКУПЦІ.

4.2 Незалежно від обставин ПОКУПЕЦЬ має право, звернеться з рекламацією або проханням про заміну або повернення товару.
Термін подання претензії на обмін товару/повернення коштів – 2 дні з моменту отримання замовлення.

4.3 Підставою для пред'явлення претензії є:
Фабричний шлюб;

4.4 Претензія приймається як лист на електронну адресу disicide908@gmail.com

4.5. Претензія приймається за наявності фото, що підтверджує заявлений шлюб.

4.6 Фактичні терміни повернення оплати та/або обміну товарів узгоджуються в індивідуальному порядку.

4.7 Замовлення не підлягає поверненню, якщо:

4.7.1 Замовлення виконане якісно та відповідає заявленому на сайті опису, однак Ви помилилися при виборі товару.

4.7.2 Замовлення було відправлено в заявлені на сайті терміни, проте Ви очікували його раніше (якщо при оформленні замовлення не було погоджено інакше).

4.8 Обмін товарів або повернення коштів можливе лише у разі своєчасного пред'явлення претензії. Для розгляду претензії та встановлення причин виникнення шлюбу товарів www.disal.com.ua має право проводити експертизу у період до 5 робочих днів.

4.9 При оформленні замовлення покупець повинен ознайомитися з довідковими матеріалами www.disal.com.ua: описом товару, призначенням товару, наведеним біля кожного виробу на сайті. У разі, якщо належної якості товари не відповідатимуть передбачуваному Покупцем розміру, упаковці або будь-яким іншим характеристикам, проте відповідатимуть наведеному на сайті опису, Покупець не має права вимагати здійснення заміни чи повернення коштів.

5. Строк дії договору. Порядок внесення змін

5.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.

5.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

5.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

5.4. Покупець погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем та Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

6. Конфіденційність

6.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

6.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

6.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

7. Відповідальність

7.1. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

7.2. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

7.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті www.disal.com.ua.

7.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

7.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

З повагою адміністрація інтернет-магазину www.disal.com.ua.
Дякуємо Вам, що ви є нашим клієнтом.