Інформація про доставку та оплату

Доставка

Графік видачі замовлень

Понеділок-п'ятниця: 09:00-20:00.

Субота-неділя: 09:00-18:00.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Україні для замовлень на суму від 2000 грн.

Замовлення надсилаються щодня з понеділка до п'ятниці. Для відправлення замовлення щодня необхідно оформити замовлення та підтвердити оплату до 12:00 поточного дня. Замовлення оформлені та оплачені після 12:00 будуть відвантажені наступного дня.

Термін отримання посилки залежить від транспортної компанії (від 1 до 3 днів). Послуги транспортної компанії не входять до вартості Вашого замовлення.

Отримання

Після надходження складу транспортної компанії, замовлення зберігається трохи більше 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну зберігання замовлення нараховується доплата. Отримати замовлення може лише людина, зазначена у транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати документ, що засвідчує особу!

При отриманні товару на складі Нової пошти прохання перевіряти збереження та відповідність вмісту замовлення.

Відповідно до абз. 4 ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172, парфумерно-косметичні засоби належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Оплата

Ми працюємо за 100% передоплатою.

У нашому інтернет-магазині Ви можете оплатити замовлення декількома зручними для вас способами:

  • оплата на картку Приватбанку — сплатити своє замовлення Ви можете в касі будь-якого відділення Приватбанку, в системі Приват24 або в терміналі Приватбанк;
  • оплата карткою VISA/MASTERCARD — Ви можете оплатити замовлення відразу при оформленні в режимі реального часу будь-якою пластиковою карткою VISA або MASTERCARD.